Adult / Male / White / Médio -82.3 kg
Adult / Male / White / Médio -82.3 kg
Estimated Fight Time 160 min. 5 min Fights
16.
Arvid Reimhagen
CheckMat/CSA.dk
Lars Bach
Renegade MMA/Renegade MMA
17.
Daniel Johansson
-/CSA.dk
Waiting for Fight no.
/
18.
Oscar Svetoft
CheckMat/CSA.dk
Mahroz Nakhaie
CheckMat/CSA.dk
19.
Stefan Severin
CheckMat/CSA.dk
Waiting for Fight no.
/
20.
Christian Langkilde
CheckMat/Arte Suave
mathias lodahl
-/CSA.dk
21.
Ervin Rahic
-/-
Mikael Jensen
CSA.dk/CSA.dk
22.
Thomas Saabye
CheckMat/Arte Suave
Pierre Nelander
Viva Zapata/CSA.dk
23.
Nikolaj Pedersen
Choke BJJ/Choke BJJ
Waiting for Fight no.
/
24.
Christian da Silva
CheckMat/Arte Suave
Søren Bak
Team Ferrari/CSA.dk
25.
Lukasz Kaszkowiak
Nova União/Nova União
Kim Tore Vigdel
-/CSA.dk
26.
Oskar Niemelä
CheckMat/CSA.dk
Kyrre Lervold
Kimura/CSA.dk
27.
Mathias Appelgren
Shooters MMA/CSA.dk
Stanislaw Bobela
CheckMat/Fight Factory
28.
Muje El Noaimi
CheckMat/CSA.dk
Morten Kirsted
Team Ferrari/YIK.DK
29.
Mohamed Awil
Choke BJJ/Choke BJJ
Waiting for Fight no.
/
30.
Dan Kleemann
CheckMat/Fight Factory
Thomas Engelberg
CheckMat/CSA.dk
31.
Mark brogren Andersen
-/CSA.dk
Waiting for Fight no.
/
32.
Lars Bach
Renegade MMA/Renegade MMA
Daniel Johansson
-/CSA.dk
33.
Mahroz Nakhaie
CheckMat/CSA.dk
Stefan Severin
CheckMat/CSA.dk
34.
mathias lodahl
-/CSA.dk
Mikael Jensen
CSA.dk/CSA.dk
35.
Pierre Nelander
Viva Zapata/CSA.dk
Nikolaj Pedersen
Choke BJJ/Choke BJJ
36.
Søren Bak
Team Ferrari/CSA.dk
Kim Tore Vigdel
-/CSA.dk
37.
Oskar Niemelä
CheckMat/CSA.dk
Stanislaw Bobela
CheckMat/Fight Factory
38.
Muje El Noaimi
CheckMat/CSA.dk
Mohamed Awil
Choke BJJ/Choke BJJ
39.
Thomas Engelberg
CheckMat/CSA.dk
Mark brogren Andersen
-/CSA.dk
40.
Daniel Johansson
-/CSA.dk
Mahroz Nakhaie
CheckMat/CSA.dk
41.
mathias lodahl
-/CSA.dk
Nikolaj Pedersen
Choke BJJ/Choke BJJ
42.
Søren Bak
Team Ferrari/CSA.dk
Stanislaw Bobela
CheckMat/Fight Factory
43.
Muje El Noaimi
CheckMat/CSA.dk
Mark brogren Andersen
-/CSA.dk
44.
Daniel Johansson
-/CSA.dk
mathias lodahl
-/CSA.dk
45.
Søren Bak
Team Ferrari/CSA.dk
Mark brogren Andersen
-/CSA.dk
46.
Daniel Johansson
-/CSA.dk
Søren Bak
Team Ferrari/CSA.dk
Bronze Fight
15.
Mark brogren Andersen
-/CSA.dk
mathias lodahl
-/CSA.dk